Rezervasyon yap

En iyi fiyat garantisiKullanım Koşulları

Bu yazıda Natura Turizm den yazdığımızda Natura Turizm Seyahat İç ve Diş Ticaret Ltd. Şti. anlamına gelir.

Bu websayfasının erişimi ile buradaki kullanım koşulları, ve kullanım koşullarının veya web sitesindeki ek hükümlerine ve koşullarına bağlanmış olduğunuzu kabul etmiş oluyorsunuz. Eğer bu şartların tümünü kabul etmiyorsanız bu websayfaya erişemesiniz ve kullanamasınız.

Özel telif hakları

Websayfamızın içinde ve üstünde bulunan bütün telif hakları, markalar, patentler ve diğer fikri mülkiyet hakları ve bütün websayfasında bulunan yazılım sadece Natura Turizme ve Natura Turizmden lisans alanlara aittir. Markalarımız, içeriklerimiz ve fikri mülkiyetlerimiz bizden yazılı olarak verilen, kullanma izni vermeden kullanmak yasaktır.

Bunları yapmayınız:

  • Websayfamızın içeriği yazılı izinimizi almadan tekrar yayınlamak
  • Bizde bulunan içeriği başkalarına satmak veya kiralamak
  • Her hangi bir amaçla reprodüksyonu, düplikasyonu, değiştirilmesi, kopyalanması ve başka şekillerde içeriği kullanılması
  • Bu websayfasının herhangi bir içeriği tekrar sunmak, başka websitelerde dahil olmak üzere

Kabul edilebilinir kullanımı

Websayfamızı sadece yasal kullanıma göre kullanmayı kabul ediyorsanız. Kullanımınız ile başkalarının websayfamızın erişimine engel olamazsınız. Başka kullanıcıları taciz etmek, sıkıntı veya rahatsızlık vermek, müstehcen veya saldırgan içeriğinin gönderilmesi veya websayfasındaki normal olarak gerçekleşen diyaloğu bozmak niyeti, ile yapılan hareketler yasaktır.

Bizim websayfamızı reklam amaçlı gönderiler için kullanmak yasaktır. Websayfasındaki içeriği bizim tarafımızdan yazılı olarak, izin verilmediği takdirde hiç bir şekilde herhangi bir pazarlama amaçlı kullanılamaz.

Sınırlı Kullanım

Gelecekte websayfasının kısmi veya bütün olarak ulaşımını kısıtlayabiliyoruz ve bunu yapmak için tüm hakları saklı tutuyoruz. Eğer herhangi bir zaman size websayfansının erişimi için kullanıcı adı ve parola veriliyorsa, bu bilgileri gizli tutmaktan sorumlusunuz.

Bu koşullardaki değişikler

Natura Turizm bu koşulları istediği zaman değiştirebilir. değişiklik için zaman zaman bu koşulları kontrol ediniz. Bu websayfasında devam ettiğiniz erişimi bu yeni kullanım koşullarını kabülünüz varsayılır. Yeni koşulları kabul etmiyorsanız, lütfen bizim websayfamızı kullanmayınız.

Eğer bu koşullardan herhangi biri yasal değilse o zaman sadece o koşul gecersiz sayılır, diğer koşulların geçerliğini kaybetmez.

Sorumluluğun Reddi

SİTEDEKİ TÜM İÇERİKLER VE KULLANICI İÇERİKLERİ (SINIRLAMA OLMAKSIZIN METİNLER, RESİMLER, GRAFİKLER, BAĞLANTILAR VE DİĞER MATERYALLER DAHİL) "OLDUĞU GİBİ" VE "KULLANIMA SUNULDUĞU GİBİ" SAĞLANMAKTADIR. NATURA TURİZM VE BAĞLI KURULUŞLARI, İŞTİRAKLERİ, ORTAKLARI, LİSANS VERENLERİ VE TEDARİKÇİLERİ, İŞBU BELGEYLE PAZARLANABİLİRLİK, BELİRLİ BİR AMACA UYGUNLUK, TELİF HAKKI VE TİCARİ MARKA İHLALİ OLMADIĞINA YA DA BU WEB SİTESİ'NİN ÇALIŞMASI VEYA İÇERİĞİNE İLİŞKİN OLANLAR DAHİL, HER TÜRLÜ AÇIK VEYA ÖRTÜLÜ BEYAN YA DA GARANTİYLE İLGİLİ SORUMLULUĞU AÇIKÇA REDDEDER. NATURA TURİZM VEYA BAĞLI KURULUŞLARI, İŞTİRAKLERİ, ORTAKLARI, LİSANS VERENLERİ YA DA TEDARİKÇİLERİ, WEB SİTESİNİN, İÇERİĞİN VEYA KULLANICI İÇERİĞİNİN KULLANIMI, ERİŞİMİ VEYA KULLANILAMAMASI, ERİŞİLEMEMESİNDEN DOĞAN YA DA BUNLARLA BAĞLANTILI, DOĞRUDAN, DOLAYLI, SONUÇTA MEYDANA GELEN, CEZAİ, TESADÜFİ YA DA DİĞER HASARLARDAN, BU TÜR HASARLARIN DOĞRUDAN VE TAMAMEN NATURA TURİZM'İN SUİİSTİMALİ VEYA AĞIR İHMALİNDEN KAYNAKLANDIĞI DURUMLAR HARİÇ, NATURA TURİZM BU TÜR HASAR OLASILIKLARI HAKKINDA ÖNCEDEN UYARILMIŞ OLSA DAHİ, HİÇBİR KOŞULDA SORUMLU TUTULAMAZ.

İrtibat

Bu gizlilik politika ile herhangi bir sorunuz oluyorsa lütfen bizim ile irtibat kurun.

Natura Turizm Seyahat İç ve Diş Ticaret Ltd. Şti.
Sümer Sok. No 10, 50420 Musatafapaşa, Ürgüp / Nevşehir
+90 384 3535030
info@villacolumba.com

Villa Columba, Sümer Sok. No 10, Musatafapaşa Kasabası, Ürgüp - Kapadokya - Nevşehir - Türkiye
Tel: +90 384 3535030, 3535058 - Fax: +90 384 3535430 - Eposta: info@villacolumba.com

© Villa Columba 2011