villa-columbarestaurantstandard-room-french-beddetail fresco entranceCopy-of-Untitled-6Copy-of-Untitled-7Copy-of-Untitled-8Copy-of-Untitled-9

Butik Hotel Villa Columba

Villa Columba, pitoresk doğal taş döşemeli avlusu ve fresklerle süslenmiş odalarıyla sizleri büyülüyecek. 1885de inşaa edilmiş bu Rum konağı Kapadokyanın keşfinde sizler için ideal bir başlangıç noktası. Volkanik tüf ve küllere oyularak oluşturulmuş antik mahzenimizde Kapadokya’ya özgü şarapların yanısıra kendi ürünlerimiz olan gıdaları da depolayarak koruyoruz. Konağımızın bütün odaları sizler için zevkle döşenmiş ve konforladonatılmıştır. Her bir suit kendine özgüdür. Oldukça geniş olan Konak Suitimiz orijinal fresklere ve gerçek antika mobilyalara sahiptir. Bahçe suitimizde kendine ait asmalı terasın altında bahçede kapodokya şarabınızı ya da Türk kahvesini huzurla yudumlarken dinginliğinizin de tadına varabileceksiniz. Villa Columba otantik atmosfere özlem duyanlar için ideal bir mekandır.

Balonla Kapadokya

Gökyüzünden Kapadokya’yı keşfetmek sizin için unutulmaz bir anı olacaktır. Dilerseniz farklı tur ve zamanlamasını sizin için sağlayabiliriz. Daha fazla bilgi için lütfen Aktiviteler » Balon Uçuşlarına bakınız.

Reservasyon yap

En iyi fiyat garantisi

Reservasyon yapmak için lütfen javascript etkinleştirin.

Villa Columba, Sümer Sok. No 10, Musatafapaşa Kasabası, Ürgüp - Kapadokya - Nevşehir - Türkiye
Tel: +90 384 3535030, 3535058 - Fax: +90 384 3535430 - Eposta: info@villacolumba.com

© Villa Columba 2011